ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور

ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور

علت ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور

ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور:این ارور اصلی ترین و پرتکرار ترین کد خطای پکیج ایران رادیاتور میباشد ، و به نوعی میتوان گفت ضعف این برند به حساب میاید ، البته در مدلهای دیگر هم این خطا وجود دارد. اگر نگاهی به دفترچه پکیج بندازید  میبینید در کد خطای این ارور نوشته فن کار میکند اما پرشر سوییچ هوا  در حالت بسته قرار دارد. اگر به فن پکیج نگاه کنید میبینید اصلا فن پکیج کار نمیکنه و شما رو کاملا سر در گم میکنه در ادامه علت اصلی خطای پکیج ایران رادیاتور رو توضیح داده ایم.

معنی ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور مدل ECO،E ، BM و M

پکیج مدل  ECO،E ، BM و M چراغ های نورانی بر روی پنل خود دارد که اعدادی بر روی آن نوشته شده است. در صورت روشن شدن هر چراغ به صورت تک و یا چند تایی این مورد را نشان می دهد که دستگاه دچار آسیب شده. ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور نیز بیانگر ایرادی است که دستگاه دچار آن شده. این ارور بدین معناست که “فن روشن است اما پرشر هوا در وضعیت قطع می باشد”

آموزش رفع ارور 80 60 40 ایران رادیاتور رایگان

برای رفع کد ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور باید چندین نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید. اول از همه تمام نکات ایمنی را رعایت کنید و اگر تخصص ندارید بهتر است از تعمیرکار نمایندگی مجاز ایران رادیاتور کمک بخواهید. دوم آنکه به صورت دوره ای پکیج خود را سرویس کنید تا از بروز چنین خطاهایی به موقع جلوگیری کرده باشید. در آخر نیز برای رفع ارور حتمام تمام قطعات پکیج ایران رادیاتور را بررسی کرده تا عیب یابی به طور دقیق صورت گیرد.

تنظیمات مخفی پکیج ایران رادیاتور 406080

اگر برد به درستی نصب شده و خرابی ندارد، باید مطمئن شوید که پارامترهای مربوط به تنظیمات پکیج مطابق با دستورالعمل تولید کننده باشد. برای این کار می‌توانید به راهنمایی کاربری پکیج مراجعه کنید و پارامترها را بررسی کنید. پرشر هوا چیست؟ اگر پارامترهایی با مقادیر تعیین شده توسط تولید کننده مطابقت ندارند، باید آنها را تنظیم کرده و مطمئن شوید که پکیج با تنظیمات صحیح کار می‌کند.

ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور چه زمانی در پکیج ایران رادیاتور رخ می دهد؟

ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور زمانی رخ می دهد که برای خروج محصولات احتراق، در محفظه احتراق با مشکل مواجه شده باشد. البته در نظر داشته باشید که در برخی موارد ممکن است برد پکیج خراب بوده و دستورات را به خوبی صادر نکند.

آسیب دیدگی برد پکیج یا نیم سوز شدن آن

علت اصلی ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور در حداقل ۸۰ درصد موارد خرابی برد پکیج دیواری است. در زمانی که برد الکترونیکی نتواند به خوبی فرمان را به برد اصلی ارسال کند این خطا پدید می آید. درحقیقت در این حالت برق به فن نمی‌ رسد و چراغ های گفته شده روشن می ‌شود. در صورت آسیب دیدن برد، چراغ های ۴۰ ۶۰ ۸۰ در زمانی کمتر از ۱۵ ثانیه روشن می شوند. در این حالت تعمیر برد اصلی پکیج توسط تعمیر کار در محل مشتری انجام می شود.

 

هزینه تعمیر و تعویض برد نو ایران رادیاتور

اگر مشکل از نیم‌سوزی برد پکیج است، باید آن را تعویض کنید. در این صورت بهتر است از بردهای با کیفیت و درستی مطمئن شوید که بردهایی با کیفیت و مطابق با مدل و برند پکیج شما را انتخاب کنید. بردهای باکیفیتی که معمولاً از مواد با کیفیت بالا ساخته شده‌اند و در برابر شرایط مختلفی مانند دمای بالا، رطوبت و ولتاژ نامناسب مقاومت بیشتری دارند. همچنین، توصیه می‌شود که تعویض برد پکیج را تنها به کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام دهید تا خرابی بیشتری به پکیج وارد نشود.

بررسی علت روشن شدن چراغ 40 60 80 ایران رادیاتور

گرفتگی شیلنگ‌های کندانسور بر روی پکیج‌های ایران رادیاتور ممکن است یکی از علل ارورهای 40، 60 و 80 باشد. برای رفع این مشکل :

ابتدا باید مطمئن شوید که شیلنگ‌های کندانسور به درستی نصب شده‌اند و هیچ گونه خرابی و آسیبی به آنها وارد نشده است. در صورت وجود خرابی، بهتر است به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید و شیلنگ‌ها را تعمیر یا تعویض کنید.

 

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور برای رفع ارور ۴۰۶۰۸٠ ایران رادیاتور

قبل از انجام هر کاری برای رفع ارور پکیج ایران رادیاتور ابتدا پکیج را ریست کنید. برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور دکمه ریست را فشار دهید این کار به صورت خودکار انجام خواهد شد. اگر پس از ریست کردن پکیج همچنان دستگاه ارور 406080 را می دهد مراحل بعدی عیب یابی پکیج ایران رادیاتور را انجام دهید.

خرابی پرشر هوا یا سنسور فن ایران رادیاتور

پرشر قطعه بسیار مهم است که “سنسور فن” محسوب می ‌شود. این قطعه وظیفه دارد تا سلامت فن را به صورت مکرر به برد اطلاع دهد. دومین علت اصلی ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج خرابی پرشر است. نیم سوز شدن این قطعه موجب خرابی در روند کار می شود و رفع آن به کمک تکنسین فنی انجام خواهد گرفت.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع

سرچ