ارور ۴۰۷۰۸۰ ایران رادیاتور

شرح ارور ایران رادیاتور خطای 407080

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در همه محیط ها وجود دارد، انواع سیستم های گرمایشی اعم از پکیج های دیواری می باشد.

در برخی مواقع با ارور هایی در این پکیج رو به رو می شویم که بهتر است به یکی از رایج ترین آن ها یعنی شرح ارور ایران رادیاتور خطای 407080 بپردازیم. در این مقاله می خواهیم بدانیم که چگونه می توان این ارور را برطرف نمود و دلیل بروز آن چیست.

شرح ارور ایران رادیاتور خطای 407080

زمانی که افراد این خطا را در عرض چند ثانیه به روی پکیج دیواری خود مشاهده می کنند، به دنبال این هستند که بدانند شرح ارور ایران رادیاتور خطای 407080 چیست و به چه دلیل این ارور نمایان می شود.

به این ترتیب بهتر است بدانید زمانی که شاهد خطای 407080 در پکیج های ایران رادیاتور هستید، دلیل بروز این ارور، معمولا به دلیل بالا رفتن دمای سنسور حرارتی در مدل های آنالوگ پکیج می باشد.

پس 75 درصد از دلیل بروز این خطا، می تواند به خاطر عدم گردش صحیح آب  در مدار پکیج رخ دهد. البته نمی توان گفت که تنها بروز آن به این دلیل محدود می شود. دلایل متعدد دیگری نیز وجود دارد که عمده ترین آن مورد ذکر شده می باشد.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

بهتر است با سایر دلایل در شرح ارور ایران رادیاتور خطای 407080 آشنا شوید و بدانید که چرا این خطا در پکیج شما رخ می دهد. در ابتدا لازم است بدانید که این ارور معمولا در پکیج های مدل آنالوگ، همانطور که ذکر شد و در پکیج هایی بیشتر ممکن است رخ دهد که دارای سختی آب بالا می باشند.

یکی دیگر از عمده ترین دلایل رایج آن، جرم گرفتگی و وجود رسوب در مدار هیدرولیکی پکیج و مبدل های دستگاه است. از جمله سایر دلایلی که 25 درصد از بروز این خطا را شامل می شوند، می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد:تعمیر پکیج ایران رادیاتور

 • سوختگی و خرابی پمپ دستگاه سیستم گرمایشی یکی از دلایل رایج است که ممکن است باعث بروز خطر شود که بهتر است هر چه سریع تر برای تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید.
 • بای پس یکی از قطعات یدکی مهم و حیاتی در پکیج های دیواری می باشد که خرابی و آسیب آن می تواند باعث اختلال در عملکرد سیستم شود. بنابراین زمانی می رسید که بسته شدن مسیر بای پس باعث نمایان شدن ارور 407080 می شود. در این صورت برای تعمیر و تعویض این قطعه باید به تکسنین های معتبر مراجعه کنید.
 • سوختگی و خرابی شیر موتوری دستگاه ایران رادیاتور از جمله دلایل رایج دیگر است که باعث می شود این ارور به روی دستگاه ظاهر شود. در این صورت در بیشتر مواقع تنها روش رفع کردن آن، تعویض شیر موتوری دستگاه می باشد. تکنسین ها آن را مورد بررسی قرار می دهند، در صورت امکان ان را تعمیر می کنند. ولی در بیشتر مواقع به تعویض آن می پردازند.
 • بسته بودن شیرهای رادیاتور در حالت زمستانه پکیج می تواند باعث بروز این اختلال در پکیج و ظاهر شدن این ارور به روی پکیج می شود.تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • خرابی ترموستات حد که باعث بروز این ارور می شود باید مورد بررسی قرار بگیرد.
 • خرابی ترمیستور شوفاژ که می تواند دلیل بر شرح ارور ایران رادیاتور خطای 407080 باشد.
 • مشکل داشتن پمپ که باعث خرابی و یا نرسیدن برق به آن می شود که باید پمپ تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض شود.
 • بسته بودن هواگیر یا ایرونت پمپ بسیار خطرناک است که باعث ایجاد شدن این ارور در پکیج می باشد. به این ترتیب باید سریعا برای بررسی آن و سپس تعمیر و تعویض قطعه درخواست دهید.
 • بسته شدن مدار رادیاتور که ممکن است به هر دلیلی رخ دهد، باید مورد بررسی قرار بگیرد و سپس برای تعویض و تعمیر آن اقدام نمود.
 • بسته بودن شیر رایاتورها که ممکن است شیر بالا یا پایین باشد که باعث بروز این خطا به روی پکیج می شود.
 • رسوب گرفتگی رادیاتور و مسدود شدن مسیر آن که باعث بروز این ارور می شود، بسیار خطرناک است و باید سریعا مورد بررسی قرار بگیرد.
 • رسوب گرفتن مبدل اصلی که بسیار نادر است، باعث بروز این خطا و ارور به روی پکیج می شود.تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • نیم سوز شدن سنسور شوفاژ که باعث بروز این خطا می شود و باید مورد بررسری قرار بگیرد.

با توجه به موارد ذکر شده، باز هم از مهم ترین دلایلی که می تواند بیشتر رایج باشد، می توان رسوب گرفتن زیر شیلنگ برگشت پکیج و یا صافی برنجی برگشت را ذکر کرد. بنابراین نیازی به نگرانی نیست، چرا که در هر یک از انواع شرح ارورهای ایران رادیاتور خطای 407080 می توانید با مراجعه به مراکز تعمیرات ایران رادیاتور این مشکلات را رفع کنید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

رفع کردن ارور ایران رادیاتور خطای 407080 به چه صورت است؟

پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی از مهم ترین تجهیزاتی هستند که نمی توان به خودی خود دست به اقدام برای تعمیر و یا رفع مشکل آن ها پرداخت.

بنابراین بهترین توصیه ای که برای از بین بردن این خطا و ارور در پکیج ایران رادیاتور می شود، این است که به مراکز تعمیرات این برند مراجعه کنید. تکنسین ها ما از حرفه ای ترین کارشناسانی هستند که آموزش های لازم را پشت سر گذاشته اند و به راحتی می توانند بعد از بررسی و عیب یابی در جهت رفع مشکل و ارور دستگاه شما برآیند.

بنابراین می توانید با خیال آسوده به ما اعتماد کنید. با تماس با ما می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید. آن ها به صورت 24 ساعته به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهند داد. سپس می توانید از خدمات تعمیرات و یا تعویض قطعات استفاده کنید.

شرح ارور ایران رادیاتور خطای 407080 یک مشکل رایج است که نیازمند بررسی توسط تکنسین های حرفه ای و خبره دارد. پس به خودی خود قادر به رفع کردن آن نمی باشید.

چرا که در بعضی مواقع نیازمند تعمیر و یا تعویض قطعه آسیب دیده که باعث بروز این ارور شده است می باشد. بنابراین بهتر است به ما اعتماد کنیدو برای رفع ارور ایران رادیاتور با ما تماس بگیرید. چرا که هر تعمیراتی به قطعات اصلی و اورجینال دسترسی ندارد و می تواند باعث کاهش کیفیت عملکرد دستگاه شما شود.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *