تعمیر پکیج های ایران رادیاتور در ایران و تهران

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در تهران
اگر در منزل خود پکیج ایران رادیاتور دارید پیشنهاد می کنیم یک تکنسین و تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در تهران برای سرویس و تعمیر پکیج خود انتخاب کنید.
ویژگی های تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور عبارت است از :
1. آشنایی و مهارت کافی نسبت به طرز کار و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور می باشد.
2. به همراه داشتن قطعات مصرفی و اصلی و تامین کلیه قطعات در کمترین زمان میباشد.
3. عیب یابی دقیق و با اطمینان.
4. صرفه جویی در هزینه و وقت شما.
تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور
اینکه چطور تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور را پیدا کنیم شاید کمی دشوار باشد. دیجی تکنسین با اختصاصی کردن تکنسین ها و تعمیرکار پکیچ خود می تواند به آسانی خدمات تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در تهران را در اختیار شما بگذارد.

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

پکیج یک جایگزین مناسب برای موتورخانه های قدیمی است که با هزینه و فضای اشغالی کمتر موجب گرم شدن منزل، شوفاژ و … می شود. از طرف دیگر پکیج ها علیرغم استفاده از برق و گاز به صورت همزمان، در دسته وسایل کم مصرف قرار دارند. به همین دلیل در بسیاری از خانه ها استفاده از آنها رواج یافته است.
برندهای متفاوتی از پکیج در بازار یافت می شود که ایران رادیاتور از معروف ترین و پرمصرف ترین آنها است. اگرچه پکیج های ایران رادیاتور سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده اند، اما بروز مشکل در آنها غیر اجتناب است. بنابراین عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به دغدغه مصرف کنندگان این محصول تبدیل شده است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

سرویس پکیج ایران رادیاتور به این آسانی هم نیست و در بعضی مواقع بیچارگی به کمک دارید تا متوجه علت ویرانی پکیج ایران رادیاتور شوید و بتوانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور را اتمام دهید.
هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور وابسته به ایراد یا مشکلی که دارد تعیین می‌شود.
برای نمونه خرج هوا گیری و رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور یکتا نیست و به صورت کلی باید قبل از اقدام به تعمیر پکیج ایران رادیاتور، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور انجام شود تا هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مشخص شود.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

سرویس پکیح ایران رادیاتور با توجه به مصرف بالای پکیج، خصوصا در فصل زمستان، سرویس پکیج نیز دارای اهمیت بالایی میباشد.
دیجی تکنسین نیز به این امر توجه زیادی نشان داده است، و سرویس پکیج ایران رادیاتور را در اولویت اول کار خود قرار داده است. و برای این منظور سرویسکاران مجرب پکیج را بکار گرفته است تا با اطمینان بیشتر به این موضوع بپردازد.
به دلیل وجود املاح موجود در آب مصرفی منازل و صدمات ناشی از این مورد به دستگاه پکیج تاکید میکنیم که سرویس پکیج خود را طبق زمان بندی مشخص انجام دهید تا از هزینه های گزاف ناشی از خرابی قطعات در امان باشید.

۲ زمان سرویس پکیج

1. فصل سرما

۲. فصل گرما

۱.  اوایل فصل پاییز زمانی است که استفاده از مدار گرمایش پکیج شروع می شود و به دلیل عدم استفاده از این قسمت پکیج در ۲ فصل بهار و تابستان و عدم گردش آب در این مدار و راکد بودن آب، رسوب گرفتن در این مدار اجتناب ناپذیر و عادی است.
بنابراین عدم رسوب زدایی و سرویس پکیج و قطعات این مدار،  می‌تواند پکیج را دچار اختلال کند. این اختلال می‌توانید در اولین استفاده از مدار گرمایش ظاهر شود و یا در مابین فصل سرما باشد.
۲. اوایل فصل بهار با شروع فصل گرما باید از مدار گرمایش گرمایش پکیج خارج شد و فقط از مدار آب مصرفی استفاده کرد. با سرد شدن مدار گرمایش قطعات و اتصالات دچار نشتی شده و آبریزش از پکیج از مشکلات رایج این دوره زمانی می باشد.

علت سر و صدای پکیج ایران رادیاتور

علت سر و صدای پکیج
در مسیر عیب یابی و تعمیر پکیج در تهران به علت سر و صدای زیاد لازم است به نوع صدای شنیده شده توجه شود. صدای شرشر پکیج گواه گیر کردن هوا در آن است بنابراین با هواگیری می توان این مشکل را مرتفع کرد. شل شدگی قطعات و تجمع لجن در پکیج خود را با صدای ضربه به پکیج نشان می دهد.

وجود صدای وزوز در پکیج بیانگر عملکرد بدون نقص آن است اما بالا رفتن این صدا نشان دهنده بروز عیب در سیستم گرمایشی است. در نهایت صدای سوت کتری نشان دهنده تجمع رسوب و لجن در پکیج است. علاوه بر موارد ذکر شده صدا دادن پکیج می تواند به یکی از دلایل زیر مرتبط شود

1.نصب شدن پکیج در جای ناهموار
2.وجود خرابی در فن
3.وجود انسداد در مبدل حرارتی اصلی
4.وجود مشکل در سوپاپ
5.لوله کشی نامناسب
6.فشار کم آب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *