تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

کار نکردن پکیج ایران رادیاتور همیشه باعث ناراحتی می شود و طبق قانون مورفی دقیقا آن زمانی که به آب گرم نیاز دارید، پکیج آب را گرم نمیکند. شاید قانون‌مورفی شوخی بیش نباشد اما حتما تجربه مرتبط با این قانون دارید.

۹ ایراد متداول پکیج ایران رادیاتور به شما می‌گوید که تنها نیستید و هنگام استفاده، این اشکالات رخ می‌دهد. اصلا جای نگرانی نیست اکثر موارد با کمی حوصله و دقت رفع می شود.

آب گرم نمی شود

بیشتر بخوانید:

ارور E51 در پکیج ایران رادیاتور

معرفی پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF

ایران رادیاتور به عنوان یکی از محبوب ترین برندها همواره در ساخت پکیج های خود شرایطی به کار برده که کاربران بتوانند با خرید پکیج های دیواری، بخش زیادی از نیازهای خود را برطرف کنند.

بررسی پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF نشان می دهد که این محصول جدید ارائه شده توسط این شرکت با بهره مندی از دو مبدل به شکلی طراحی شده که در سیستم محفظه احتراق آن به دو شکل فن دار و بسته مشاهده می شود. در مطالبی دیگر تفاوت پکیج تک مبدل با دو مبدل را توضیح داده ایم که میتوانید برای آشنایی بیشتر این مطلب را مطالعه نمایید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

همانگونه که عنوان کردیم، قرار گرفتن فناوری ضد یخ زدگی و همچنین طراحی یک سیستم ایمنی در آن موجب شده که بدون هیچ گونه نگرانی، روی به استفاده از این پکیج بیاورید.

سیستم ایمنی قرار گرفته در پکیج ECO24FF به شکلی است که به صورت اتوماتیک مسیر دودکش را بررسی کرده و چنانچه در پکیج مشکلات ایمنی مشاهده شود، به صورت خودکار اقدام به خاموش کردن سیستم خواهد کرد.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

از قابلیت های این پکیج می توان به راندمان حرارتی ۹۳% اشاره کرد. علاوه بر این صدای کم این پکیج کمک می کند تا بدون هیچ گونه مشکلی ، روی به استفاده از آن بیاورید. در حالت کلی نوع طراحی پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF نشان می دهد که طراحی آن موجب شده که در انواع شرایط آب و هوایی از قابلیت‌های آن بتوان بهره برد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد به کار رفته در این پکیج، قرار گرفتن قطعات هیدرولیک با کیفیت بالا و از جنس پلیمر است. بررسی قیمت این پکیج نیز نشان می دهد که به لحاظ اقتصادی یک گزینه مقرون به صرفه بوده و با خرید آن می توانید به مقدار قابل توجهی در پرداخت هزینه های خود صرفه جویی کنید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

قطعات پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF و ویژگی های آن

نوع طراحی و ساخت پکیج ECO24FF به گونه ای است که نسبت به سایر محصولات ارائه شده توسط ایران رادیاتور، با قابلیت‌های متفاوتی در اختیار مصرف کننده قرار داده می شود. به عنوان مثال قرار گرفتن یک پرشر سوئیچ هوا در مسیر دودکش کمک می کند که به شکل اتوماتیک این مسیر بررسی شده و از مسدود شدن آن جلوگیری خواهد کرد.

علاوه بر این پمپ سیرکولاتور به کار رفته در این مدل از دستگاه های ایران رادیاتور با قدرت بسیار بالا و همچنین هد استاتیک قوی، قابلیت عملکرد در شرایط مختلف را داشته و با فشار تا ۳ بار طراحی آن صورت گرفته است.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

برای جلوگیری از هدر رفت آب و انرژی، یک سیستم خودکار ضد نوسان در این دستگاه پکیج تعبیه شده که دمای آب گرم مصرفی را همواره کنترل می‌کند. علاوه بر این، بررسی سنسور NTC  پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF نشان می دهد که با کیفیت بسیار بالا و ضریب ایمنی ایده آل به لحاظ عملکرد در این پکیج تعبیه شده است.

دودکش به کار رفته در پکیج ECO24FF از نوع فن دار بوده که بدون هیچگونه نگرانی می تواند برای شما در مکان های مختلف، هوا را از آلودگی ها و گازهای مضر پاکسازی نماید. یک مبدل به کار رفته در پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF به صورت صفحه‌ای و دیگری به صورت حرارتی بر روی آن نصب شده اند.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

نحوه نصب پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF

با توجه به حساسیتی که نصب پکیج ها و سیستم های گرمایشی مختلف دارند، همواره تاکید می‌شود برای استفاده از آن ها به یک مرکز تخصصی مراجعه کرده تا با اطمینان بالا، روی به استفاده از پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی بیاورید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

با وجود اینکه سیستم ایمنی تعبیه شده در این پکیج به شکلی است که به صورت خودکار عمل کرده و هیچ گونه نگرانی برای کاربر ایجاد نخواهد کرد، ولی سعی کنید برای نصب و دریافت راهنمای استفاده از پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF از یک نصاب حرفه ای و متخصص کمک بگیرید.

یک فرد متخصص در حوزه نصب پکیج های دیواری و سیستم گرمایشی ابتدا با ایجاد کردن مقداری دود به شما این اطمینان را می دهد که سیستم به کار گرفته شده در دودکش این پکیج به خوبی قابلیت هدایت گازهای موجود و دود به بیرون از ساختمان را در اختیار شما قرار می دهد.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

کد خطاهای پکیج ایران رادیاتور ECO24FF

 

 • کد خطای 80: افزایش بیش از حد دمای سیستم
 • کد خطای 30،40 : برد الکترونیک دچار مشکل شده است.
 • کد خطای 40،60،70 : سوئیچ ایمنی دودکش یا فن دچار ایراد شده است.
 • کد خطای 40، 60، 80 : ایراد در سوئیچ ایمنی دودکش یا به وجود آمدن مشکل در فن
 • کد خطای 40،70 : پرشر سوئیچ آب باز است.
 • کد خطای 40،70،80 : با وجود معمولی بودن دمای آب، شوفاژ ترموستات ایمنی قطع شده است.
 • کد خطای 50،70،80 : قطع شدن سنسور شوفاژ مدار
 • کد خطای 50،60 : اتصال کوتاه در سنسور شوفاژ
 • کد خطای 50،70 : سنسور آب گرم دچار اتصال کوتاه شده است.
 • کد خطای 50،80 : باز شدن سنسور آب گرم
 • کد خطای 70،80 : عدم تشخیص شعله یا نبودن جریان گاز
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

اگر شیر آب را باز کردید و پس از گذشت چند ثانیه آب گرم نشد، پکیج دچار مشکل شده و در اکثر موارد ایراد از ترموستات است.

ترموستات اجازه می دهد تا شما دمای آب را تنظیم کنید. در واقع پس از اینکه شما از روی پنل دمای آب لوله را مشخص کردید، ترموستات در هر بار باز کردن شیر، آب را به آن درجه تنظیم شده می‌رساند و در لوله ها جاری می کند.

علت دیگر می تواند پایین بودن فشار پکیج باشد. وقتی فشار کمتر از حالت نرمال باشد دستگاه توان گرم کردن ندارد و بستن شیر پرکن برای بالا رفتن فشار راهکار پیشنهادی است.

نشتی از لوله های پکیج

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

نشتی از پکیج اصلاً علامت و نشانه خوبی نیست و سریعاً باید آن را برطرف کرد. اولین قدم این است که منشاء و نقطه سوراخ شده که نشتی دارد را پیدا کنیم.
باید مراقب باشید که حتماً قبل از هرکاری، پکیج خاموش باشد و از برق بکشید.

برای اطلاع بیشتر از ارور E50 در پکیج ایران رادیاتور کلیک کنید 

رطرف کردن این مورد توسط شخص شما اگر دانش کافی و تخصص در زمینه پکیج ندارید، کاری بسیار اشتباه است. علت چکه کردن آب می‌تواند به علت خرابی و سوراخ شدن پمپ یا خرابی ولوم فشار باشد که باعث شده فشار دستگاه به شدت افزایش یابد.

صدا زیاد در حین کار

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج تمام کار خود را در سکوت و آرامش انجام می‌دهد. تنها صدایی که از آن شنیده می‌شود صدای روشن شدن در هنگام گرم کردن آب است. اگر در حین کار صدایی از دستگاه شنیده شد حتما با متخصص تماس بگیرید.

صدای زیاد زمانی که کار نمی کند

اگر رادیاتور ها یا آب گرم باز نیستند و کسی هم حمام نمی کند، اما دائما از دستگاه صداهای مختلفی شنیده می شود باید تمامی قطعات از برد تا پمپ توسط تعمیرکار و سرویس کار پکیج ایران رادیاتور چک و بررسی شود.

افت فشار پکیج

فشار نرمال و طبیعی چیزی بین یک تا یک و نیم بار است و اگر به هر دلیلی این فشار کاهش یابد دستگاه در عملکرد خود دچار مشکل می‌شود و شما باید سرویس کار حرفه‌ای را برای رفع این مشکل با خبر کنید.

افزایش فشار

افزایش فشار هم اصلاً نشانه خوبی نیست زیرا ممکن است قطعات مهم دچار آسیب شده باشند. خرابی پمپ و منبع انبساط متداولترین دلیل است. حتماً با تعمیرکار تماس بگیرید.

یخ زدگی لوله ها

در شهرهایی که دمای هوا در زمستان بسیار سرد است. احتمال یخ زدگی لوله ها وجود دارد این اتفاق باعث می‌شود تا آبگرمکن فشار زیادی را برای انتقال آب گرم به رادیاتور ها متحمل شود.

سرد بودن رادیاتور ها

اگر به رادیاتورها دست زدید و سرد بود به احتمال زیاد هواگیری را به درستی انجام نداده اید و هوا هنوز در لوله های پکیج وجود دارد. هوا نمی گذارد تا آب گرم به درستی در لوله ها جاری شود و به حرکت درآید. همین موضوع باعث سرد شدن رادیاتور ها خواهد شد.

خاموش شدن پکیج

در برخی موارد پکیج خود به خود خاموش می شود. علت این اتفاق ریکاوری و اصلاح روند است. اگر پکیج دچار مشکل شده و توسط کاربر برطرف نشود، پکیج به طور خودکار خاموش می شود تا اصلاحاتی در روند کار خود ایجاد کند.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از سری محصولات گرمایشی است که طول عمر بسیار زیادی دارد و مقاومت آن در برابر خرابی بسیار قابل تقدیر است. حتی به واسطه همین قدرت بالا در سالم نگه داشتن خود بتوان به آن لقب جان‌ سخت را داد. این دستگاه ترکیبی از فرایندهای برقی و مکانیکی است که توانسته به خوبی و زیبایی در کنار یکدیگر منزل ما را گرم کند، اما ممکن است برخی دلایل موجب ایجاد آسیب و یا حتی خلل در کار شود. تماس با نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور بهترین گام برای برطرف کردن ایرادات پکیج است.

نمایندگی ایران رادیاتور

ساکن هر کجا که  هستید و پکیج شما دچار آسیب شده و یا در عملکرد آن خللی رخ داده است اصلا نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم و خواهیم بود. چک کردن نکات مهم و ضروری توسط کارشناس فنی که به محل اعزام می ‌شود اولین آیتم هایی است که مورد بررسی قرار می گیرد. این چک لیست به صورت حدودی شامل موارد زیر می شود…تعمیر پکیج ایران رادیاتور

 • بررسی برد
 • بررسی فشار پکیج
 • بررسی مسیر دودکش
 • بررسی سلامت سنسورها
 • بررسی سلامت پمپ پکیج
 • بررسی و چک کردن ترموستات

هدف ما این است که به یکی از پویاترین و موفق ترین شرکت های خدمات دهی در بازار تبدیل شویم.ما با در نظر گرفتن نقاط ضعف بازار سعی بر این داریم تا خدماتی با کیفیت بالا در بازار امروز ارائه دهیم.به زودی سعی بر این داریم تا در دیگر شهرستان های کشور یه دیگر هموطنان عزیزمان خدمت رسانی کنیم تعمیر پکیج ایران رادیاتور

بررسی ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ در پکیج ایران رایاتور

 

تخصص و تجربه بالای تکنسین ها

تطابق کامل با شرایط مشتریان

بهترین خدمات / پایین ترین قیمت

سرعت عمل در پاسخگویی و خدمت رسانی

گستره ی دانش و درک خاص ما از نیاز های مشتری و توانایی های ما برای انتقال خدمات، ما را قادر ساخته تا در بین پیشنهادات ارئه شده و سایر بخش های بازار تمایز قائل شده و در نهایت به یک شرکت انتخابی ایده آل تبدیل شویم. ما باور داریم که اعتماد، همکاری و بهترین عملکرد، کیلیدیست برای ساختن اتحادی طولانی مدت.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

گروه ایران رادیاتور به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس شما عزیزان است. بازدید در محل از دستگاه، عیب یابی دقیق و در نهایت رفع خرابی از جمله مواردی است که توسط کارشناسان انجام می پذیرد.

نکته ای اهمیت دارد این است که نباید از کارشناس انتظار معجزه داشته باشید همه چیز به نحوه استفاده شما بستگی دارد. تغییر مداوم تنظیمات اصلی دستگاه بدون دانش فنی و تخصصی می تواند عواقب بد زیادی داشته باشد.

یکی از مواردی که به شدت با آن مواجه هستیم باز و بسته کردن مداوم شیر پرکن است که موجب آسیب شدید به دستگاه خواهد شد. این شیر صرفا جهت تنظیم فشار پکیج ایران رادیاتور در شرایط خاص است نه اینکه به هر دلیلی و به محض مشاهده مشکل بر روی پنل اقدام به باز و بسته کردن آن بمانیم.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

خرابی های رایج و عیب یابی پکیج دیواری

نشت آب از پکیج

 

 • علت: سوراخ بودن شیلنگ ها
 • نشتی از شیرآلات
 • سوراخ شدن مبدل
 • سوراخ شدن منبع انبساط.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

صدای زیاد مبدل حرارتی

 

 • علت: هواگرفتن مدار گرمایش دستگاه
 • عدم تنظیم شیر برقی گاز
 • رسوب گرفتن مدار و مبدل حرارتی
 • خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسور حرارتی.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

زنگ زدگی دودکش فلزی

 

 • علت: عدم خروج کامل دود

وجود دوده و تغییر رنگ روی دستگاه پکیج

 

 • علت: تهویه نامناسب
 • عدم تنظیم شیر برقی

انفجاری روشن شدن پکیج دیواری

 

 • علت: تنظیم نبودن الکترود جرقه زن
 • خرابی ترانس جرقه
 • گرفتگی دودکش

کاهش فشار آب پکیج

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

 

 • علت: نشتی آب از لوله کشی ساختمان
 • تنظیم نبودن یا خرابی منبع انبساط
 • خرابی شیر پرکن یا شیر اطمینان

باقی ماندن دستگاه فشار در حالت انتظار

 

 • علت: خرابی پرشر دود

روشن نشدن پکیج در حالت آب گرم بهداشتی

 

 • علت : خرابی فلوسوئچ یا فلومتر

خاموش و روشن شدن پکیج

 

 • علت: تنظیم نبودن شیر برقی گاز

چشمک زدن ‏‏پکیج ایران رادیاتور

 

 • علت: خرابی سنسور مدار شوفاژ
 • خرابی برد الکترونیک دستگاه
 • پایین بودن فشار آب پکیج

صدای زیاد مدار گرمایش

 

 • علت: فشار کم آب
 • وجود هوا درون دستگاه

صدای زیاد هنگام روشن شدن پکیج

 

 • علت: وجود هوا در مدار گرمایش
 • محل نامناسب نصب پکیج
 • فشار نا مناسب گاز درون پکیج
 • لوله‌ های بی ‌کیفیت و تقلبی
 • خرابی اتصالات به مرور زمان. تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

امروزه محبوب ترین و پرتقاضاترین سیستم گرمایشی، پکیج های دیواری هستند. ایران رادیاتور یکی از برندهای مطرح است که با تولید مدل های مختلف طرفداران زیادی را به دست آورده است اما اگر از پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff استفاده می کنید ممکن است با حروف و اعدادی روی نمایشگر آن مواجه شوید. این ها ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff هستند که به شما نشان می دهند مشکلی در سیستم پکیج شما به وجود آمده است.  ما در این مقاله به عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff می پردازیم و شما را با این ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff آشنا می کنیم.

پکیج L28FF ایران رادیاتور از نوع فن دار است که به واسطه یا فن، دود و گاز حاصل از احتراق را از مسیر دودکش خارج می کند. یک مبدل صفحه ای و یک مبدل اصلی در پکیج L28FF طراحی شده است. محصولی با راندمان حرارتی ۹۳% که برای فضاهایی تا ۱۶۰ متر مناسب است و محدودیتی هم در نوع کاربری که خانگی باشد یا اداری وجود ندارد.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

نحوه عیب یابی پکیج L28FF ایران رادیاتور

 

پکیج مدل L28FF دیجیتال است، وجود صفحه نمایشگر به کاربر کمک می کند تا ارور های موجود را به راحتی متوجه شود، هر عددی که بر روی نمایشگر ظاهر می شود معنای خاص دارد که به یک ارور خاص اشاره می کند، اما یکی از ارور هایی که به شدت باید مراقب آن بود و به محض مشاهده با تعمیرکار فنی تماس گرفت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ارور پکیج L28FF

 

برای پکیج L28FF که در سری دیجیتال است، ۱۳ ارور وجود دارد که هر کدام از آنها به موردی خاص اشاره می ‌کنند. به طور مثال ارور E2 پکیج عموماً برای محصولات نو است که باید کمی میله شعله را جابجا نمود و مشکل عموماً حل خواهد شد.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

برای اطلاعات بیشتر ار ارور ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور کلیک کنید

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • کد خطا علت
  E1 پرشر سوئیچ حداقل آب
  E2 عدم تشخیص شعله
  E8 ترموستات حدی در دمای 105 درجه عمل کرده است
  E10 ترموستات دودکش قطع است
  E12 خرابی برد الکترونیک
  E30 خرابی برد الکترونیک
  E31 اتصال کوتاه ترمیستور مدار شوفاژ
  E32 مدار باز شدن ترمیستور مدار شوفاژ
  E41 ترمیستور آبگرم مصرفی، اتصال کوتاه است
  E42 ترمیستور آبگرم مصرفی، مدار باز است
  E50 فن خاموش است اما پرشر سوئیچ هوا وصل می باشد
  E51 فن روشن است اما پرشر سوئیچ هوا قطع می باشد
  E81 ترموستات حدی 105 درجه قطع کرده است ولی دما طبیعی است
  E88 دمای پکیج بیش از اندازه بالا رفته است؛ بیشتر از 89 درجه و کمتر از 105 درجه

   

  AF فعال شدن سیستم یخ زدگی
  E91 برق نوسان دارد؛ ولتاژ برق  بیش از 260 یا کمتر از 160 شده است
  E99 بروز ایراد در برد الکترونیک دستگاه

  خطای e1 در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

  کد خطای E1 زمانی فعال می شود که پرشر سوئیچ آب مدار را قطع کرده باشد.این خطا معمولا به دلیل کاهش آب در سیستم نمایان می شود. باید به این نکته اشاره کنیم که برد پکیج پرشر هوا را در دو نوبت بررسی می کند. یکی قبل از روشن شدن فن در این صورت که پرشر هوا مدار باز باشد و بعد از روشن شدن فن در صورتی که مدار پرشر هوا بسته شده باشد.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  • رفع کد خطای E1

  همان طور که گفته شد، در بیشتر مواقع کاهش آب باعث فعال شدن این ارور پکیج ایران رادیاتور مدل L28FF می شوند. برای رفع این مشکل باید شیر پر کن دستگاه را به سمت چپ بچرخانید. دقت کنید که شیر پر کن را با شیرهای دیگر اشتباه نگیرید. این شیر پر کن در قسمت پایین پکیج است که به رنگ آبی می باشد.

  در صورت سفت بودن شیر پر کن از آچار استفاده کنید و عقربه شیر پرکن پکیج ایران رادیاتور مدل را روی عدد 1.5 بگذارید و شیر را ببندید. با این کار مشکل تا حدودی حل می شود و اما برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکاران دیجی امدادرسان تماس بگیرید تا آن ها مشکل پکیج شما و این کد خطا را صد در صد برطرف کنند.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

   

  خطای E2 در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

  • عدم تشکیل شعله یا عدم تشخیص شعله

  تشخیص شعله یعنی این که قطعات که باعث وصل شدن گاز می شوند سالم هستند یا جرقه زن به درستی عمل می کند و شعله روشن می شود. اجزایی که کار عمل روشن بودن شعله را به برد دستگاه گزارش می دهد به خوبی کار نمی کند. در این صورت برد دستگاه به دلیل دریافت فرمان غلط باعث قطع گاز می شود. قطعاتی که مسبب این مشکل هستند شامل موارد زیر می شوند :تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  • یون تشخیص شعله
  • فاصله غلط بین میله یون یا برنر
  • مسدودیت میله یونیزایسون
  • تنظیم نبودن شعله کوتاه و بلند پکیج
  • عدم رسیدن اکسیژن کافی برای احتراق

   

  علت ارور E2  در پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

  عدم تشکیل شعله به دلایل مختلفی به وجود می آید که شامل موارد زیر می شود:

  • قطعی گاز ورودی
  • خرابی شیر کنترل گاز که می تواند به دلیل سوختن بوبین 220 باشد
  • معیوب شدن جرقه زن
  • معیوب بودن برد الکترونیک
  • قطع بودن گاز ساختمان

  قبل از هر کاری از باز بودن شیرگاز ورودی به پکیج اطمینان حاصل کنید. باید به یک نکته دقت کنید که دسته شیرگاز باید با شیر پکیج موازی باشد و نه به شکل عمود بر شیر قرار گرفته باشد.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  • خرابی شیر کنترل گاز

  اگر شیر کنترل گاز معیوب باشد بعد از اینکه دستگاه را ریست کردید برای لحظاتی صدای جرقه را می‌شنوید و بعد جرقه قطع می‌شود.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  • معیوب بودن برد الکترونیک

  یکی دیگر از مشکلاتی که این کدخطا را فعال می کند خرابی برد دستگاه است که به دو شکل نشان داده می شود: شیر کنترل گاز وصل نمی شود. هم چنین بعد از باز شدن شیر کنترل گاز، برد به جرقه زن فرمان تشکیل شعله را نمی دهد. البته در برخی از موارد به دلیل خرابی رله برد کنترل و سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک، نیز این کد خطا به نمایش در می آید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  ریست پکیج L28FF

   

  دکمه ریست بر روی پنل و داشبورد پکیج قرار دارد، می توانید با فشردن آن تنظیمات را تغییر دهید، اما با این کار و تکرار آن ممکن است در طولانی مدت به دستگاه آسیب برسانید. پس بهتر است قبل از هر بار ریست حتماً به صورت تلفنی هم که شده با تعمیرکار متخصص در این زمینه مشورت نمایید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  مشخصات پکیج L28FF

   

  • ابعاد کوچک
  • برق مصرفی ۱۵۸ وات
  • مناسب برای بنا تا ۱۶۰ متر
  • دارای مکانیزم ایمنی کنترل فشار آب
  • دارای مکانیزم تنظیم اتوماتیک جریان گاز
  • دارای سیستم بای پس و هواگیری اتوماتیک
  • دارای دو مبدل جداگانه رادیاتور و آب گرم مصرفی
  • دارای پرشر سوئیچ هوا جهت جلوگیری از انسداد دودکش
  • دارای سیستم ضد یخ زدگی و ضد نوسان آب گرم مصرفی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *