ارور ۴۰۷۰۸۰ ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

به علت رسوب گرفتن این مبدل که به مبدل صفحه؜ای هم معروف است، مشکلاتی به وجود می؜آید می؜توان به موارد زیر اشاره کرد :

گرم نشدن آب مصرفی

فشار بسیار کم آب در هنگام خروج

از دسترس خارج شدن تنظیم شیر گاز

برای تنظیم فشار و قطع و وصل کردن جریان گاز ورودی به پکیج و همچنین تنظیم حداقل و حداکثر احتراق، هر پکیج دارای شیر گاز است با از دسترس خارج شدن تنظیم شیر گاز باید آن را با استفاده از دفترچه راهنما تنظیم کرد،

همچنین در هنگام نصب نیز باید این تنظیمات را انجام دهید.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

برند ایران رادیاتور

برند پکیج ایران رادیاتور یکی از بهترین و محبوب ترین تولید کنندگان پکیج در ایران است که توانسته سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار بگیرد.

انواع پکیج ایران رادیاتور

مجموعه تولیدی ایران رادیاتور ۵ مدل پکیج زمینی دارای فن، تک مبدل، پکیج دیواری ایران رادیاتور، آنالوگ و دیجیتال دارد که در ظرفیت های ۳۶،۲۸،۲۴ و ۲۲ هزار تولید می کند؛ که مجهز به نمایشگر دیجیتال و آنالوگ می‌باشند.

ورود پکیج، راحتی زیادی به خانه‌ها و آپارتمان‌های کوچک آورده‌است. در سال‌های اخیر تامین آب گرم و گرمایش بیشتر خانه‌ها، بر عهده انواع پکیج دیواری بوده و همزمان با افزایش استفاده از این دستگاه، تقاضا برای خدمات آن نیز افزایش یافته است.

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور مدار آب گرم

فیلتر آب گرم مصرفی را تمیز کنید . ظرفیت حرارتی پکیج را بررسی کنید . میزان حداقل دبی ( ۲ لیتر در دقیقه ) را برای روشن کردن پکیج بررسی نمایید .
کنترل کنید که دبی آب گرم مصرفی با اختلاف دمای C”۳۰ مطابق مشخصات فنی حاصل شود . تغییر درجه حرارت آب گرم را با ترموستات مربوط به آن بررسی نمایید . شیرهای آب مصرفی وصل شده به پکیج را از نظر سالم بودن بررسی نمایید .
یکی از انواع پکیج‌های پر استفاده در بین عموم مردم، پکیج ایران رادیاتور است. این پکیج در شش تیپ متفاوت توسط تولید کنندگان به بازار عرضه می‌شود.
مشکلات مختلفی نظیر عدم روشن شدن و یا عدم توانایی در گرم کردن آب می‌تواند برای این پکیج رخ دهد. تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط نمایندگی دیجی امداد رسان در نقاط مختلف تهران انجام می‌شود‌.

فرایند تعمیر پکیج ایران رادیاتور با توجه به انواع مختلف آن، می‌تواند متفاوت باشد و روش‌های گوناگونی برای تعمیر این پکیج توسط تعمیرکاران استفاده شود و یا قطعات متفاوتی برای تعمیر بکار می رود؛ از انواع مختلف این پکیج می‌توان به مدل E، M، K، L، ocE و در نهایت مدل BM اشاره کرد.

همچنین این پکیج‌ها در انواع مختلفی از قبیل فن دار و بدون فن تولید می‌شوند پس از یافتن عیوبی که در سیستم هر یک از انواع مختلف پکیج‌ها وجود دارد، باید با روشی مناسب نسبت به تعمیر پکیج اقدام کرد.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

حد استاندارد فشار بار پکیج ایران رادیاتور 1.5 بار است و همیشه می‌بایست روی این مقدار باشد.

بر روی پانل پکیج ایران رادیاتور، گیجی قرار گرفته است که فشار بار با نشان می‌دهد. در حالت نرمال عقربه آن باید بر روی 1.5 باشد.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

یکی از مشکلات رایجی که هر پکیجی ممکن است به آن دچار شود، رسوب گرفتگی است. رسوب گیری در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می‎کند به همین دلیل باید حتما این مشکل برطرف شود.

ایران رادیاتور بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل (خانگی و صنعتی) در خاورمیانه میباشد، با همت بیش سه هزار نفر از متخصصان، کارگران و همچنین توزیع کنندگان خوشنام و پشت کار مدیران بهترین تولید کننده داخلی نیز شناخته شده است.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

گاهی پیش می آید که دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکل می شود و مشکلاتی نظیر خاموش شدن، نشتی داشتن و یا گرم نکردن آب باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر پکیج تهران اقدام کنید و با تعمیرکاران حرفه ایی تماس بگیرید تا مشکل را به راحتی برطرف کنند

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *