ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور یک مسئله ی بسیار مهم است؛ چرا که امروزه در هر خانه ای به طور معمول یک پکیج ایران رادیاتور وجود دارد و ممکن است که در هنگام استفاده از این پکیج با ارور ۴۰۶۰۸۰ روبه رو شده باشید. در نتیجه بعد از رخ دادن این ارور به فکر رفع آن می باشید و به این فکر هستید که چرا این نوع ارور رخ داده است و مشکل از کجا می باشد. قرار است در این مقاله به صورت واضح و مفصل درباره ی موضوع ارور ۴۰۶۰۸۰ پکیج ایران رادیاتور توضیح داده شود. پس بهتر است برای آشنایی با دلایل و رفع ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور با ما در این مقاله همراه شوید.

چرا ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور رخ میدهد

سوال پرتکراری که مشتریان از سرویسکار میپرسند این است که چطور این عیب به وجود آمده

آیا استفاده کنند از پکیج کار اشتباهی انجام داد و یا پکیج در شرایط تا مطلوبی در حال کار بود

ویا اینکه اگر سرویس های دوره ای انجام می‌گرفته ، ارور بروز ۴۰ ۶۰ ۸۰ پیشگیری می‌شده .

در جواب این سوال باید گفت که این کد خطا به علت کارکرد مداوم برد و اینکه قطعات روی برد الکترونیکی پکیج کهنه شد اند و عمر آنها فرا رسید است رخ میدهد

و استفاده کننده نقشی در بروز این ارور نداشته است

ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور را می‌توان  به عنوان یکی از رایج‌ترین کدهای خطا در پکیج ایران رادیاتور دانست.اگر در هنگام بروز کد خطا ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور دفترچه راهنما پکیج را مطالعه کنید ، با عبارت خرابی  پرشر سوئیچ هوا رو به رو خواهید شد

یکی از مهمترین قطعات قرار گرفته شده بر روی برد سنسور، فن به شمار می رود. چنانچه سنسور فن با خرابی مواجه شود، دستگاه ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور را برای شما ارسال خواهد کرد.هنگامی که با عدم کارکرد صحیح و یا نیم سوز شدن سنسور فن مواجه شدید باید در سریعترین زمان به کمک یک تکنسین فنی مشکل به وجود آمده را برطرف کنید.

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

ارور 40، 60 و 80 در پکیج ایران رادیاتور معمولاً با خرابی یا نقص در قطعات داخلی پکیج ایجاد می‌شوند. این قطعات ممکن است شامل خرابی پرشر هوا ، معیوب بودن یا نیم سوز شدن برد پکیج ، گرفتگی شیلنگ های کندانس ، گرفتگی و خرابی شیپوری فن پکیج، مسدود بودن مسیر دودکش، گیر کردن سنگ ریزه در سوراخ بالای ونتوری، خرابی کامل فن دستگاه،  گیر کردن چیزی به پره های فن و سنسورها باشند. به طور کلی، این مشکلات به دلیل عدم عملکرد صحیح سیستم گرمایشی و عدم ایجاد و یا تامین گرما در سیستم ایجاد می‌شوند.

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

در واقع کد خطای  40، 60 و 80 در سری‌های مختلف پکیج ایران رادیاتور آنالوگ و دیجیتال مشترک هستند که برای اطلاع رسانی به کاربران از این کدها استفاده شده است. این خطا معمولا به دلیل عدم خروج گازهای سمی و خطرناک تشکیل شده از احتراق درون پکیج اتفاق می‌افتد.با هم اقدامات لازم برای رفع این مشکل را بررسی میکنیم، اگر دانش و تجربه کافی در این زمینه ندارید حتما نیاز به تعمیر توسط تکنسین حرفه ای دارید.

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور
ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

تعمیرات تخصصی پکیج:

پکیج ها سیستم هایی هستند که جایگزین آبگرمکن شده اند و خرابی آنها مخصوصا در زمستان باعث مختل شدن زندگی روزمره می شود.

واحد تعمیرات پکیج ما با کارشناسان باتجربه ایرادات مربوطه را در کوتاهترین زمان عیب یابی کرده و نسبت به تعمیر آن اقدام میکنند.

تعمیرات پکیج به دو بخش سیستم الکترونیکی و متعلقات برقی تقسیم می شود:

الکترونیکی :شامل خرابی برد کنترل ؛سنسورها

متعلقات برقی:پمپ سیرکولاسیون؛مدار شمعک؛فن و میکروسوییچهای کنترل فشار

از جمله خرابی های که در پکیج ها بوجود می آید عدم گرم شدن آب ؛روشن نشدن؛کار نکردن شمعک ؛خاموش شدن نمایشگر و چراغ سیگنالها ؛عدم گردش آب در مدار می باشد.که با تشخیص صحیح علت خرابی پکیج باعث جلوگیری از هزینه های اضافی می شود.

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور
ارور ۴۰۶۰۸۰ ایران رادیاتور

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *